• Bosch Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Bosch Servisi - Bosch Onarımı - Bosch Bakımı - Bosch Montajı - Bosch Teknik Servisi

Bosch Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Küçük ev aletleri ve beyaz eşya denildiğinde şüphesiz ki Bosch aklımıza ilk gelen markalardan biri. Hem üstün teknolojiyle üretiliyor olması, hem de sağlam olması sebebiyle ülkemizde de oldukça fazla tercih ediliyor. İster kullanıcı hatası, isterse zaman içinde yıpranmaya dayalı bir arıza ile karşılaştığınızda ise yapmanız gereken son derece kolay. Müşteri hizmetleri numaramızdan firmamızı arayarak randevu almanız durumunda en kısa sürede, konusunda uzman teknisyenlerimiz adresinize yönlendirilir. Sorunun tespit edilmesinden sonra size gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra mümkünse yerinde müdahale edilir. Arızanın yerinde giderilmesi mümkün değilse tamirat işlemi için atölyelerimize yönlendirilir.

Bosch Markalı Ürün Kullanmanın Avantajları

Daha öncede belirttiğimiz gibi son derece kaliteli ürünlere sahip olan bu Markanın, kullanıcılar tarafından bu kadar tercih edilmesinin bir başka sebebi de, Türkiye genelinde son derece yaygın servis ağının bulunması elbette ki. Firmamız da Özel Bosch Markasının bu misyonunu başarılı bir şekilde üstlenmiş ve her biri alanında uzman ekip elemanlarıyla siz müşterilerine haftanın 6 günü pazartesiden cumartesiye hizmet vermektedir.
Firmamız Tarafından Sağlanan Diğer Hizmetler

Bosch Markalı küçük ev aletleri ve beyaz eşyalarınızın sadece onarımı değil, bakımı ve daha uzun ömürlü bir kullanımını sağlayabilmek adına müşteri destek servisimiz aracılığıyla da tavsiyelerimizi alabilir, olası bir arızanın en başından önüne geçilmesi gibi bir fayda sağlayabilirsiniz. Böylece hem zamanınız hem de paranız size kalır.

Etiket : Bosch Beyaz Eşya Servisi, Bosch Çamaşır Makinesi Servisi, Bosch Bulaşık Makinesi Servisi, Bosch Buzdolabı Servisi, Bosch Ankastre Servisi, Bosch Fırın Servisi, Bosch Klima Servisi, Bosch Kombi Servisi, Bosch Ocak Servisi, Bosch Servisi, Bosch Servisleri, İstanbul Bosch servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP